Een gelijkend portret kunnen tekenen
Het is een hele uitdaging, maar ik neem je stap voor stap mee in dit proces. Want hoe leuk is dat je straks je eigen (klein)kinderen, partner of familielid kan natekenen! Deze cursus leert je hoe je dat aanpakt en oefenen we alle onderdelen van het gezicht met als eindopdracht een heel mooi uitgebreid portret.
Deze cursus is voor jou als..
✓ Je al met pastelpotloden hebt getekend en de volgende stap wilt maken
✓ Je graag het écht realistisch tekenen wilt leren
✓ Je op zoek bent naar simpele manier van verschillende huidskleuren tekenen
✓ Je gelijk een goede start wilt maken met portretten
Wees trots op iedere stap die je zet
Wat houdt de cursus in?
✓ Vijf tekeningen in totaal 12 uur video
✓ Uitgebreid uitleg over het tekenen van onderdelen in het gezicht
✓ Hulp bij het schetsen zoals een lijntekening of de rastertechniek
✓ Voor altijd toegang tot de video’s via je account
✓ Besloten Facebookgroep met 1200+ deelnemers
Wat heb je nodig?
✓ Een setje pastelpotloden, in deze cursus gebruik ik 5 verschillende merken. Je hoeft niet exact dezelfde kleuren te gebruiken, maar als je dat handig vindt staan ze los in de webshop
✓ Papier, ik gebruik het liefste Clairefontaine pastelmat. Dit geeft het beste resultaat
✓ Gum, liniaal, puntenslijper, rasters


Meest gestelde vragen
Ik teken nog niet zolang, is deze cursus dan niet te moeilijk?
Het zal een uitdaging voor je zijn, maar dat is niet erg toch? Ik denk dat als je hart ligt bij dit onderwerp, dat dit een goede cursus is om mee te beginnen. En omdat de cursus voor altijd beschikbaar is via je account, kan je deze zo vaak oefenen als je wilt. Gun jezelf die oefentijd en zie iedere kleine vooruitgang om trots op te zijn.
Kan je mij af en toe op weg helpen?
Je kan vragen insturen via de cursus of via mail en je kan je vragen kwijt in de Facebookgroep. Daarmee hoop ik en andere deelnemers je genoeg ondersteuning te kunnen geven. Bovendien is de cursus zo duidelijk opgezet dat je hiermee ook genoeg informatie tot je beschikking hebt.